Kontakt

Har du en forespørgsel?

Send en besked via formularen, ring på tlf. +45 98 93 87 88 eller send os en email på mlindustries@mlindustries.dk

ML Industries er din underleverandør og sparringspartner helt fra begyndelsen. Tag kontakt til os, og hør hvad vi kan gøre for dig.


Åbningstider

Produktion – Varemodtagelse/Forsendelse

Mandag – Torsdag 07.00 – 15.30
Fredag 07.00 – 12.00

Administration

Mandag – Torsdag 08.00 – 15.30
Fredag 08.00 – 13.00

Kontaktpersoner

Logistikkoordinator
Tina Vigsø Kær
+45 51 51 25 87
tina@mlindustries.dk

CEO
Lasse Astorp Malmgaard
+45 51 51 25 86
lasse@mlindustries.dk

Ordre mail
ordre@mlindustries.dk
Faktura mail leverandører
faktura@mlindustries.dk

Bogholderi
Pernille Skov Nielsen
bogholderi@mlindustries.dk