Kvalitetsstyringssystem

ML Industries A/S er ISO 9001:2015 kvalitets certificeret igennem Bureau Veritas.

DS/EN ISO 9001:2015

ML Industries A/S er ISO 9001:2015 kvalitets certificeret igennem Bureau Veritas.

Åbningstider

Produktion – Varemodtagelse/Forsendelse

Mandag – Torsdag 07.00 – 15.30
Fredag 07.00 – 12.00

 

Administration

Mandag – Torsdag 08.00 – 15.30
Fredag 08.00 – 13.00

Kontaktpersoner

Logistikkoordinator
Rikke Overgaard Olesen
+45 51 51 25 87
rikke@mlindustries.dk

Salgs- proces & kvalitets teknikker
Mogens Kilde
+45 30 73 49 00
mogens@mlindustries.dk

CEO
Lasse Astorp Malmgaard
+45 51 51 25 86
lasse@mlindustries.dk

Ordre mail
ordre@mlindustries.dk
Faktura mail leverandører
faktura@mlindustries.dk

Bogholderi
Pernille Skov Nielsen
bogholderi@mlindustries.dk